Künye

Keltepeliler.com
keltepeliler_logo_buyuk
Sitemiz 01.01.2016 tarihinde profesyonel olarak http://www.keltepeliler.com adı ile kurulmuştur. Tüm yöreye hitap eden bir site özelliğine sahiptir. Sitemiz Akyol Bilişim Hizmetleri tarafından tasarlanmış ve bu haliyle ortaya çıkarılmıştır.

Site üzerinde muhtarlar ve onların belirlediği kişilerce köylerle ilgili haberler, kooperatif yöneticileri tarafından da kooperatif haberleri paylaşılacaktır.

Sizlerin de paylaşımlarınız site üzerinde yer bulacaktır. Desteğiniz olduğu müddetçe site yayın hayatına devam edecektir.
Sitemiz yöremizi, bölgemizi tanıtmak amacındadır. Bununla birlikte Keltepe dağının doğal güzelliklerinin ortaya çıkması, yöre insanının kültürünün yaşatılması, birbirleriyle haberleşmelerini kolaylaştırmak ve tüm yöre insanını bir yerde toplamaktır.

Kuruluş amaçları:

1. Bu yörede doğmuş ve yaşamını Karabük il sınırları dışarısında sürdüren tüm yöre insanını bir çatı altında toplamak
2. İnsanlar arasında iletişim kurmak, dayanışma ve bilgi platformu yaratmak
3. Türk kültürüne sahip çıkmak, gelenek ve göreneklerimizi yaşatmak
4. Gelecek kuşaklara kültürümüzü tanıtmak ve iyi bir eser ortaya çıkarmak
5. Düğün, mevlid gibi organizasyonlarından tüm yöre halkının haberdar olmasını sağlamak
Genel Kurallar
1. Bir eseri sahibinin onayı olmadan internette yayınlamak, bir yazının ekran görüntüsünü yayınlamak hukuken sorun olarak görülebilmektedir. Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 52. maddesinde eseri sunmak ve eseri yayınlamak hakkı sadece eser sahibine verilmiş ve bu hakkı sadece yazılı bir sözleşme ile bir başka şahıs veya kuruluşa vermesi belirtilmiştir.
Sitede paylaşılan yazıların içeriği ve kullanılan resimler başkasına ait ise o içeriği kaynak göstermeden hatta izin almadan paylaşılmaması gerekir. İnternette gördüğünüz bir içeriği sadece içeriğin orijinaline bağlantı vererek paylaşmanız bile yeterli değildir. Eser sahibi olarak nitelendirilen kişinin yazılı onayını almanız şarttır.
Bu sebeplerden ötürü paylaşımlarınızda kullanacağınız içerik (yazı), resimler, videolar size ait olmalıdır. Paylaşımlarınızda başkasına ait bir eseri (yazı, resim, vs.) kullanıyorsanız kaynak gösteriniz ve eser sahibinden izin alınız. Aksi halde oluşabilecek telif hakkı ihlalinden sitemiz sorumlu değildir. Tüm sorumluluk paylaşımı yapan kullanıcıya aittir. Paylaşım yapan kişi bu sorumluluğu kabul eder.

2. Site içinde küfürlü, karşı tarafı rahatsız edici mesaj göndermek yasaktır. Tehdit, küfürlü veya rahatsız edici mesaj gönderdiği ya da paylaşım yaptığı tespit edilen üye hakkında site ana sayfasında gerekli açıklama yapılacak ve üyeliği silinecektir.

3. Siteye diğer din, dil, ırkları aşağılayıcı içerikler eklenemez.

4. Sitemiz yöre sitesi olması sebebiyle, siteye gönderilen içeriklerde öncelik yöreye ait olan içeriklerindir. Sizlerin paylaşımları da bu doğrultuda olmalıdır.

5. Siteye site yöneticilerinin bilgisi ve izni dışında ticari amaç güden ve reklam yapan içerikler eklemek yasaktır. Ticari ve reklam amaçlı içerikler site yönetimine iletilerek, site yönetimince uygun görülmesi ve yayınlamak isteyen kişi veya kurumun gerekli şartları kabul etmesi halinde sitede yayınlanır.

6. İçerik gönderen her üye, yazdıklarının kontrolden geçeceğini, içeriğinin özüne zarar vermeden, yazım ve anlam yanlışlarının düzeltileceğini kabul eder.

7. İçerik sahibi siteye gönderilen ve yayınlanan içeriğin, içerik sahibinin isteğiyle yayından kaldırılmayacağını kabul eder.

8. Site yöneticilerinin site içeriklerine resim, forum vs. yaptıkları yorumlar, sitenin görüşlerini değil kişinin kendi görüşlerini yansıtır.

9. Bu siteye üye olan herkes, bütün bu kuralları ve bundan sonra yapılabilecek değişiklikleri okuyup, kabul etmiş sayılır.

10. Siteye üye olabilmek için, ilgili formu eksiksiz ve doğru olarak doldurmak yeterli olmaktadır. Üyeliğin en önemli koşulu üyelik bilgilerinin doğru verilmesidir.